poziom hcg w moczu

pierścionki zaręczynowe szczecin, obrączki szczecin, jubiler

Temat: co to jest???
  Test beta HCG zleca się w laboratorium. Najnormalniej w świecie pobierają krew do badania i oznaczają jej poziom. Nie trzeba być na czczo. Nie znam dokładnych norm, ale zawsze są one podane na wynikach. W domu tego nie zrobisz. Domowe testy ciążowe pokazują poziom HCG w moczu, ale są mniej pewne.
Źródło: forum.dziecko-info.com/showthread.php?t=167432Temat: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3
...6897225) ja mam taki śluz zawsze przed okresem - to kwestia fizjologii :). i dzięki Eenax za poprawienie :D, Nie ma za co. I ja nie poprawiałam bo miałaś racje ja tylko uzupełniłam odpowiedz. anika_s: a test robiłaś? Płynny biały śluz jest zarówno śluzem ciążowym jak i standardowym śluzem przed miesiączkowym. Po takim objawie nie można nic a to nic wyrokować. liloo90: test reaguje na poziom hcG w moczu. Kazda kobieta która zajdzie w ciążę wytwarza go w indywidualnym tempie. Czasami tak bywa ze poziom hormonów mimo ciąży jest bardzo niski i test "siusiany" wykrywa go dopiero po kilkunastu dniach braku okresu. ania2903: Ile to jest jakiś czas temu? Jeżeli przed terminem miesiaczki lub w pierwszym jej dniu to może by było dobrze test powtórzyć. Dlaczego? Patrz odpowiedz dla liloo90.
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=143300


Temat: mity i prawdy o testach ciążowych
Dot.: mity i prawdy o testach ciążowych   "w pewnych stanach patologicznych poziom hCG w moczu może być podwyższony, np. ciąża pozamaciczna, torbiele jajników, niektóre choroby nowotworowe" cytat z ulotki testu ciążowego AMIL :-) dlatego tak się zastanawiam :-)
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=321684